GTS Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri


2012 yılında kurulan GTS Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri, kurulduğu günden itibaren sektöründe öncü şirketlerle çözüm odaklı yazılım çalışmalarında bulunmuş, müşteriyleriyle kurduğu güleryüzlü ve samimi iletişim sayesinde aldığı projelerinde müşteri memnuniyetini eksiksiz yerine getirme gururuna erişmiştir.


Misyonumuz


Geniş sektör yelpazesinden müşterilerine çözüm odaklı yazılımlar sunarak kazandığı deneyimi yenilikçi uygulamalara yansıtmak; teknolojiyi kullanarak iş dünyasının her alanını ileriye taşımak.


Vizyonumuz


Yenilikçi uygulama ve çözümleriyle adından söz ettirmiş, saygınlığı sınırları aşmış bir yazılım şirketi haline gelmek.


Değerlerimiz


  • Müşteri odaklı çözüm üretme
  • Şeffaf ve dürüst iş anlayışı
  • Yenilikçilik ve gelişimcilik
  • Sürekli teknoloji takibi
  • Doğru ve derin sektör analizi
  • Güleryüzlü ve samimi iletişim

Çalışma Şeklimiz


Ürettiği yazılımlarda Extreme Programming metodolojisini kullanmayı ilke edinen şirketimiz, sürekli müşteri iletişimi ile seri yazılım geliştirerek son derece esnek bir geliştirme süreci izler. Böylece, müşterilerimizin değişen veya öngörülemeyen ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretir. Her yazılımda eklenecek ya da düzeltilecek noktalar olacaktır. Uzun ve sorunlu analiz aşamaları hem müşteri hem de yazılımcıya zarardan başka birşey sağlamaz. Bunu en aza indiren bu yol haritamız, müşteriyi adeta yazılım geliştirme takımının bir üyesi haline getirir. Bunun sayesinde, ortaya çıkan yazılım ürünü a'dan z'ye müşterinin istediği şekilde olur. Yazılım geliştirme dinamiklerini çok daha iyi anlayan müşteri ihtiyaçlarını ve yapılabilecek geliştirmeleri çok daha iyi görmeye başlar. Bunun en büyük göstergesi, çözüm ürettiğimiz müşterilerimizin bize sürekli yeni fikirlerle gelmeleridir. İşleyişlerinin her bölümüne çözüm sunulan müşterilerimiz, bizimle beraber büyümekte ve çağın yeniliklerini, teknolojinin kolaylaştıran ve hızlandıran gücünü her adımda olabildiğince kullanmaktadır.